"Mic УМСА 2018" відбувся

Перегляди: 316

На вулиці падає лапатий сніг, а в серці наших студентів розквітає весна. 20.03 в нас була чудова можливість побачити ніжність, елегантність, мудрість, витонченість та справжню красу. В День щастя відбувся неймовірний конкурс" Міс УМСА 2018", який не залишив нікого байдужим, тим паче, що цього року він, вже вкотре був благодійним.

Кошти, отримані з продажу квитків та благодійні внески підуть на лікування студента 2 курсу нашої академії Муренка Ярослава. І завдяки зусиллям наших глядачів вдалося зібрати більше 11 тисяч гривень!

В цьому заході брали участь 9 учасниць: Ткаченко-Радогуз Тетяна, Федорова Аліна, Лохматова Тамара, Бутиріна Іра, Кулай Діана, Павленко Марія, Какуліді Ульяна, Горобець Катя, Азуз Жауахір.

Дівчата демонстрували нам свої різнобічні таланти, феєричні перевтілення та цікаві візитки. Красуні навіть приміряли на себе образи героїнь культових фільмів:
1. Дейнеріс (Бутиріна Іра)
2. Маліфісента (Федорова Аліна)
3. Лара Крофт (Павленко Марія)
4. Матільда з Леона (Горобець Катя)
5. Кітніс Евердін (Тома Лохматова)
6. Диво Жінка (Какуліді Ульяна)
7. Душечка з "В Джазі тільки дівчата" (Ткаченко-Родогуз Тетяна)
8. Харлі Квін (Кулай Діана)
9. Мері (Азуз Жауахір)

Також ми мали можливість почути пісні у виконанні Сороки Наталії, Кічі Владислава, Будакова Махсуна та інших наших улюблених виконавців.

Усе дійство оцінювало вельмишановне журі:

- ректор академії Ждан Вячеслав Миколайович;
- заступник ректора з науково-педагогічної та виховної роботи Похилько Валерій Іванович ;
- головний лікар Полтавської обласної клінічної лікарні ім.Скліфосовського Оксак Григорій Анатолійович;
- головний лікар обласного клінічного онкологічного диспансеру Вовк Орест Ярославович;
- голова комісії по роботі з молоддю при первинній профспілковій організації Драбовський Віталій Сергійович;
- голова студентського парламенту Соколова Даниїла;
- голова студентської профспілкової організації Кравченко Вікторія.

Родзинка ''Міс УМСА'' - перемогу отримує кожна учасниця. Цього року місця розділилися так:
Лохматова Тамара здобула почесне звання "Міс УМСА 2018", корону та приз гладацьких симпатій.
"Перша віце міс" та "Міс артистичність" - Какуліді Ульяна;
"Друга Віце Міс" та "Міс Оригінальність" - Горобець Катерина;
"Міс Креативність" - Бутиріна Ірина;
"Міс Конгеніальність" - Павленко Марія;
"Міс Ніжність" - Ткаченко-Радогуз Тетяна;
"Міс Грація"- Азуз Жауахір;
"Міс Харизматичність" - Федорова Аліна;
"Міс Кмітливість"- Кулай Діана.

Дякуємо всім, хто допомагав та долучився до організації цього конкурсу, в першу чергу - ректору академії Ждану В.М. і рідній академії за надану можливість створення цього свята, а також дякуємо управлінню у справах сімї, молоді та спорту полтавської міської ради за суттєвий вклад в проведенні заходу та нашим постійним спонсорам за подарунки нашим учасниця та всім-всім-всім, хто прийшов, аплодував і голосував за наших неймовірних дівчат.

Краса врятує світ. Любіть себе і один одного, будьте щасливими і чекайте з нетерпінням нових подій від студентського парламенту.