Навчальний відділ

Голова відділу

Бутиріна Ірина Дмитрівна 3курс мед.ф. #1

Мобільний телефон: 0934183804

Навчальний відділ займається  оцінюванням та поліпшенням навчального процесу на рівні студентів. Для цього відділ проводить анонімні тестування студентів, щоб зрозуміти, які існують проблеми. Для розв'язання цих проблем організує круглі столи з адміністрацією, де й підлягають обговоренню отримані результати. Серед інших проектів:

Representation - міні-лекторй, на цікаві та потрібні теми;Що? Де? Коли? - інтелектуальна гра;Відео уроки з анатомії для полегшення вивчення предмету.

Серед планів на майбутнє:
Поліпшення відпрацювання пропущених пар;
Збагачення ЕЖ навчальними матеріалами;
Створення відео-уроків з інших предметів;
Організація гуртків самонавчання з різних предметів;
А також продовження усього створеного.

Проблема нестачі часу і важкості навчання наздоганяє кожного студента, тому ми намагаємося допомогти вам зекономити час та здобути необхідні знання.

Навчальний відділ займається  оцінюванням та поліпшенням навчального процесу на рівні студентів. Для цього відділ проводить анонімні тестування студентів, щоб зрозуміти, які існують проблеми. Для розв'язання цих проблем організує круглі столи з адміністрацією, де й підлягають обговоренню отримані результати.

Перегляди: 133

Що?Де?Коли? 2018

 

27 лютого о 16:00 у стінах альма-матер ВДНЗУ «УМСА» відбулася довгоочікувана битва розумів, а саме інтелектуальна гра «Що?Де?Коли?», де студенти показали, що медики – найрозумніші люди на планеті.

Read more
Перегляди: 75

Анатомія №1 "Хребтовий стовп"

Відео з Анатомії на тему "Хребтовий стовп" (collumna vertebralis). В ньому ви дізнаєтесь про : будову хребта, хребці, відділи хребта, крижову кістку та згини хребта.

Перегляди: 65

Анатомія №2 "Ребра та грудина"

Відео з Анатомії на тему "Ребра та грудина" (sternum, costae). В ньому ви дізнаєтесь про : будову грудної клітка, ребра, їх будову та види, грудину і її складові, реберний і грудинний кути.

Перегляди: 83

Анатомія №3 "Череп: Лобова і клиноподібна кістки"

Відео з Анатомії на тему "Череп: Лобова і клиноподібна кістки" (os frontale et os sphenoidale). Лобова кістка, клиноподібна кістка. В ньому ви дізнаєтесь про : будову черепа та його частини, про будову лобової та клиноподібної кісток, а також про всі анатомічні утвори цих структур.