Радіо-відділ

Голова відділу

Рублевський Богдан

+38-(099)-13-11-565

 

Наймузичніший відділ студентського парламенту. Він налічує близько 30 чоловік, що займаються записом ранкових ефірів, тематичних рубрик, створенням плейлисту музики, що грає на перервах в стінах академії, беруть інтерв’ю у викладів та  активних студентів, та ведуть в телеграмі канали з музикою і новинами.

Мета відділу – інформувати студентів про новини академії та робити анонс на майбутні події в ранкових рубриках, розповідати про цікаві речі в України та в усьому світу, ділитися із студентами новими піснями, альбомами, кліпами, звертати їх увагу на не тільки зарубіжних, а й українських виконавців, інформувати про найближчі концерти і фестивалі в Полтаві та Україні.

Чому студентам цікаво працювати у нас? Кожен студент має можливість додати свої найулюбленіші пісні в плейлист в академії, ділитися своєю музикою в наших каналах в телеграмі. Ведучі розповідають в ефірах те, що їм цікаво, розвиваючи дикцію, комунікабельність,  а ті, хто записують - отримують досвід праці з апаратурою та спеціальними звукозаписуючими програмами.  До того ж, працювати в нашому відділі  можуть усі – оскільки хто не любить музику?

Попередня робота – розіграш квитків у Конкорд-кіно, кафе «Кип’яток»

Плани: запис авторських пісень студентів академії, активне взяття інтерв’ю у викладачів та студентів, планування поїздок на музичні фестивалі й концерти сумісно з спортивно-туристичним відділом.