«Дебют першокурсника 2018»

«Дебют першокурсника 2018» – найочікуваніше шоу осіннього сезону! 31 жовтня в стінах лялькового театру зібралися найталовитіші першокурсники, аби вразити присутніх своїми талантами. В урочистій та заворожуючій атмосфері були студенти не тільки різних факультетів, але й різних національностей.

Це завжди так хвилююче, але ті, хто вийшов сьогодні на сцену, довели собі, глядачам та жюрі, що їх таланти варті уваги. Студенти своїми виступами говорили про те, що з вступом в доросле студентське життя, не варто забувати про розвиток своїх талантів, а навпаки – це чудова можливість їх розвивати та йти до поставленої мети.

В складі жюрі були:

  • Глова суддійської комісії проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, доктор медичних наук, професор Ксьонз Ігор Володимирович.
  • Декан стоматологічного факультету, кандидат медичних наук – Сидорова Алла Іванівна.
  • Декан медичного факультету №1, кандидат медичних наук – Рябушко Микола Миколайович.
  • Заступник декана медичного факультету №2, кандидат медичних наук, доцент Гордієнко Людмила Петрівна.
  • Декан факультету підготовки іноземних студентів, кандидат медичних наук – Буря Лілія Володимирівна.
  • Начальник відділу культурно-освітньої діяльності – Сидоренко Людмила Володимирівна.

Надзвичайно важко оцінювати таланти юних першокурсників, бо кожен з учасників був гідний нагороди! Приємно спостерігати, як кожен виступ віддавав гостям частинку себе, а зал віддячував гарячими оваціями. Першокурсники продемонстрували різні таланти: танці, вокальні виступи, жарти та поетичну майстерність, це вкотре говорить про те, що академія може пишатися своїми студентами!

Дипломом за участь в академічному мультифестивалі «Дебют першокурсника 2018» та перемогу в номінації «Кращий танцювальний номер» були нагороджені Ющенко Яна і Кривчун Вадим.
«Кращий вокал» – Яковлева Арина.
«Родзинка фестивалю» – Ndu Viktory.
З перемогою в номінації «Краща команда КВН» вітаємо лікувальний факультет.

Перемогу в номінації «Приз глядацьких симпатій» та «Кращий дебют 2018» отримав Андамові Андам, студент стоматологічного факультету нормативного терміну навчання! Вітання учасникам та переможцям!

Яскраве, неймовірне і захоплююче – це все про «Дебют першокурсника». Хочеться висловити подяку за таку можливість реалізації талантів ректору академії Ждану В’ячеславу Миколайовичу, а також управлінню в справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської міської ради, адміністрації академії, деканам, колективам, що брали участь в заході, і, звісно, студентському парламенту за організацію веселого дозвілля молоді. Учасникам бажаємо подальшого натхнення, вдосконалення та розвитку своїх талантів, і пам‘ятайте, що талант – це впершу чергу здатність вірити в успіх.

Автор: Скубій Валерія.

Повний фотозвіт: https://photos.app.goo.gl/tgu9nsska6fgjEFTA