Школа студентського активу «Лідер УМСА»!

Запрошуємо студентську молодь взяти участь в Школі студентського активу «Лідер УМСА»!

Хочешь навчитися як стати відповідальним лідером?

Хочешь довідатися як ефективно керувати колективом?

Хочешь дізнатися як реалізувати суспільнокорисний соціальний проект?

Долучайся!

На початку 2019 року 50 студентів мають можливість стати слухачами Школистудентського активу «Лідер УМСА». Для цього необхідно зареєструватися івідвідувати всі тренінги, семінари, круглі столи і ділові ігри, де тренери допоможутьтобі здобути і опанувати нові знання!

Інформація про школу.

Робота Школи студентського активу «Лідер УМСА» (далі – Школа) спрямована напідвищення рівня самоорганізації студентського середовища, впровадження новихтехнологій роботи з молоддю, розвитку соціальної активності і лідерських якостейстудентів і сприяє:

• оволодінню студентами основними формами і методами роботи студентських лідерів,необхідними теоретичними знаннями і практичним досвідом керівної і колегіальноїдіяльності;
  • розвитку студентських ініціатив і проектів, спрямованих на інтелектуальний,моральний, творчий, професійний і фізичний розвиток молоді, поліпшення якостістудентського життя в академії;
  • ознайомлення студентського активу з державною молодіжною політикою;
  • формуванню професійних і загальнокультурних компетенцій випускників академії;
  • популяризації діяльності органів студентського самоврядування академії.

Школу реалізує Центр управління освітньо-виховною та гуманітарною роботою змолоддю академії спільно з Молодіжним центром «Lighthouse» БО «Світло надії» запідтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавськоїміської ради та управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації.

Програма школи:

Школа розрахована на три місяці (лютий-квітень), одне заняття на тиждень і включаєтри модулі:

1. Лідерство та робота в команді.
  2.  Написання та реалізація соціального проекту.

3. Студентське самоврядування. Історія, сьогодення, перспектива.

Кінцевий термін подання заявок 24 січня 2019 року.

Реєстрацію проводять Голова студентського парламенту Даніїла Соколова (095 424 3021), Голова студентського профкому Вікторія Кравченко (093 142 64 19), Головаволонтерського загону «Єдність» Юлія Заяць (096 936 21 48).

У випадку додаткових запитань чи уточнень пишіть на електронну адресу: umsalider@gmail.com, звертайтесь до Центру управління освітньо-виховною тагуманітарною роботою з молоддю академії або зв’язуйтеся з куратором Школи: АндрійОлегович Микитенко (098 551 21 21)