Дебют першокурсника

View this post on Instagram

Продолжение в комментариях! Полный фотоотчет в нашем Telegram канале! «Дебют першокурсника 2018» – найочікуваніше шоу осіннього сезону! 31 жовтня в стінах лялькового театру зібралися найталовитіші першокурсники, аби вразити присутніх своїми талантами. В заворожуючій атмосфері були студенти не тільки різних факультетів, але й різних національностей. Це завжди так хвилююче, але ті, хто вийшов сьогодні на сцену, довели собі, глядачам та жюрі, що їх таланти варті уваги. Студенти своїми виступами говорили про те, що з вступом в доросле студентське життя, не варто забувати про розвиток своїх талантів, а навпаки – це чудова можливість їх розвивати та йти до поставленої мети. В складі жюрі були: голова суддійської комісії проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, доктор медичних наук, професор Ксьонз Ігор Володимирович. Декан стоматологічного факультету, кандидат медичних наук – Сидорова Алла Іванівна. Декан медичного факультету №1, кандидат медичних наук – Рябушко Микола Миколайович. Заступник декана медичного факультету №2, кандидат медичних наук, доцент Гордієнко Людмила Петрівна. Декан факультету підготовки іноземних студентів, кандидат медичних наук – Буря Лілія Володимирівна. Начальник відділу культурно-освітньої діяльності – Сидоренко Людмила Володимирівна. Надзвичайно важко оцінювати таланти юних першокурсників, бо кожен з учасників був гідний нагороди! Приємно спостерігати, як кожен виступ віддавав гостям частинку себе, а зал віддячував гарячими оваціями. Першокурсники продемонстрували різні таланти: танці, вокальні виступи, жарти та поетичну майстерність, це вкотре говорить про те, що академія може пишатися своїми студентами! Дипломом за участь в академічному мультифестивалі «Дебют першокурсника 2018» та перемогу в номінації «Кращий танцювальний номер» були нагороджені Ющенко Яна і Кривчун Вадим. «Кращий вокал» – Яковлева Арина. «Родзинка фестивалю» – Ndu Viktory. З перемогою в номінації «Краща команда КВН» вітаємо лікувальний факультет. Перемогу в номінації «Приз глядацьких симпатій» та «Кращий дебют 2018» отримав Андамові Андам, студент стоматологічного факультету нормативного терміну навчання! Вітання учасникам та переможцям!

A post shared by Студентський Парламент УМСА (@sp_umsa_poltava) on