«ЛІДЕРСТВО ТА РОБОТА В КОМАНДІ» – ТРЕНІНГ ОСОБИСТОГО РОЗВИТКУ

4 жовтня у 7 аудиторії «УМСА» відбувся тренінг особистого розвитку на тему: «Лідерство та робота в команді». Він розпочався з окреслення моментів колективних зобов`язань, а завершився розкриттям почуття відповідальності за свої рішення і навіть за вчинки інших.

Атмосфера була налаштована на довірливе, але продуктивне спілкування за чашкою чаю. Присутні активісти студентського парламенту мали змогу ближче познайомитися один з одним. Виявилося, що деякі студенти під час тренінгу хотіли покращити свої лідерські навички, а деякі – навчитися працювати в команді. Тренер Олександр Денисенко надав змогу отримати корисну інформацію обом сторонам. Спілкування будувалося на цікавих дискусіях і жвавих обговореннях, іграх та інтерактивах. Учасники зібралися в декілька дружних команд, де вже разом склали ідеальну формулу якостей справжнього лідера.

Спираючись на досвід попередніх століть, студенти аналізували висловлення відомих політиків та письменників щодо організації командної роботи, формулювали власну думку і розмірковували: чи може, врешті-решт, стати лідером будь-хто з нас? Уміння довіряти, приймати допомогу, діяти з розумом, відповідальністю і харизматичною комунікабельністю – все це допоміг відчути на собі присутнім Олександр Денисенко. Виконувати звичні справи інакше виявилося досить складно, але справжній лідер повинен мати декілька можливих варіантів розв`язання ситуації.

Враження після заходу повністю виправдали очікування. Весь колектив студентського парламенту дякує Олександру Денисенко за підготовку такого цікавого матеріалу і проведення корисного тренінгу!